Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Skupina ČD / DVI pozval děti z dětského domova na výlet

DVI pozval děti z dětského domova na výlet

30.12.2019 – autor: JOSEF HOLEK

Speciálním vlakem Čertohráček vyjela o prvním adventním víkendu sedmička dětí z dětského domova v Ledcích.

DVI pozval děti z domovů na výlet

Na výlet z Prahy na Karlštejn je v rámci středočeských jízd Mikulášských vlaků pozval Dopravní vzdělávací institut (DVI), dceřiná společnost ČD. Malí cestující využili služeb soupravy, jindy označované jako Cyklohráček, opravdu dosyta. Zejména vůz plný barevných kuliček byl v permanentním obležení malých výletníků. Příjemné odpoledne pro děti bez rodičů, zakončené návštěvou cukrárny, zafinancoval DVI v rámci společenské odpovědnosti. Členka představenstva DVI Radka Drápelová upřesnila, že s dětmi se ještě zástupci setkají na akci před Vánocemi a zřejmě jim připraví překvapení pod stromeček. Institut s ledeckým domovem nespolupracuje poprvé. Už v srpnu zaplatil desítce dětí tábor v rekreačním středisku v Prudké na Tišnovsku.


Průměrné hodnocení (6 hlasů): 4.33

Další články této rubriky

Technické specifikace interoperability jsou základem specialistů VUZTechnické specifikace interoperability jsou základem specialistů VUZ

25.5.2020 - S železnicí se Václav Souček, vedoucí oddělení infrastruktury úseku technického ředitele Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ), seznámil už v útlém věku. Doba pokročila a dnes je zkušeným, klíčovým pracovníkem ústavu a… »

ČD Cargo zajišťuje přepravy lihu pro dezinfekciČD Cargo zajišťuje přepravy lihu pro dezinfekci

21.5.2020 - Lidská společnost prochází obdobím těžké zkoušky, která nemá přinejmenším v posledních desetiletích obdoby. Pandemie onemocnění COVID-19 zasáhla v podstatě celý svět a Evropa je jedním z jejích ohnisek. Většina opatření… »

Do ČD-T zamířil Jan VoboraDo ČD-T zamířil Jan Vobora

14.5.2020 - ČD - Telematika má od března nového obchodního ředitele. Stal se jím Jan Vobora, který má více než 20 let zkušeností s přímým i nepřímým prodejem IT řešení a telekomunikačních služeb, řízením obchodních procesů i s… »

 

Všechny články rubriky Skupina ČD

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika