Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Skupina ČD / DPOV pokračuje se zástavbou wi-fi do vozů ČD

DPOV pokračuje se zástavbou wi-fi do vozů ČD

12.8.2020 – autor: MARTIN HARÁK

Dceřiná společnost Českých drah DPOV zabezpečuje u další série vozidel ČD montáž technologie wi-fi. V červenci začaly práce na čtrnácti rychlíkových vozech druhé vozové třídy řady Bdtee276 v brněnském Středisku údržby Horní Heršpice (OCÚ ČD Východ).

DPOV pokračuje se zástavbou wi-fi do vozů ČD

Narozdíl odšesti plzeňských vagonů, osazených touto technologií vroce 2019, se nyní jedná oprovedení vdálkové verzi smožností příjmu odvíce operátorů. Další montáže čeká ještě dvanáct vozů první třídy řady Aee145 rovněž vHeršpicích, anavíc se vDěčíně aplikace wi-fi dočká šest „jedniček“ řady Aee152. Tyto práce provedou technici zProvozního střediska oprav DPOV vNymburce. Vybavení dostává išest motorových vozů řady 842 zValašského Meziříčí. Dokončení celé sady se předpokládá dokonce září letošního roku.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 4.5

Další články této rubriky

Přeprava s Čínou po Nové hedvábné stezce rostePřeprava s Čínou po Nové hedvábné stezce roste

6.10.2020 - Společnost ČD Cargo Logistics, stoprocentní dceřiná společnost největšího tuzemského železničního dopravce ČD Cargo, zaznamenává růst poptávky po železniční přepravě zboží mezi Českou republikou a Čínou i v opačném… »

V IT technologiích je VUZ průkopníkemV IT technologiích je VUZ průkopníkem

5.10.2020 - Informační technologie hýbou světem. Tento fakt si již v mládí uvědomoval i Jaroslav Eichler, vedoucí oddělení IT Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ). Zkušenosti nabíral v řadě nadnárodních firem, aby po letech přešel pod… »

TSI jsou pro specialisty VUZ zákonemTSI jsou pro specialisty VUZ zákonem

25.8.2020 - Expert Kanceláře autorizované osoby (KAO) Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ) Jan Veselík je železničářské dítě. Jeho otec byl strojvedoucím, a pokud to bylo možné, podíval se malý Honzík i na stanoviště. Nyní je z Jana… »

 

Všechny články rubriky Skupina ČD

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika