Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Skupina ČD / Do ČD-T zamířil Jan Vobora

Do ČD-T zamířil Jan Vobora

14.5.2020 – autor: REDAKCE

ČD - Telematika má od března nového obchodního ředitele. Stal se jím Jan Vobora, který má více než 20 let zkušeností s přímým i nepřímým prodejem IT řešení a telekomunikačních služeb, řízením obchodních procesů i s tvorbou obchodních strategií a uváděním ICT produktů na české a zahraniční trhy.

Do ČD-T zamířil Jan Vobora

Jako ředitel úseku Obchod a marketing bude zodpovědný za veškeré obchodní aktivity ČD - Telematiky, zejména pak rozvoj na poli telematických řešení a dalších zakázek v segmentu silniční dopravy nebo telekomunikačních služeb a IoT. Jan Vobora přšel do ČD – Telematiky z postu obchodního ředitele telekomunikační společnosti NOKIA ČR nabízející síťová a telekomunikační řešení. Zde se věnoval převážně oblasti dopravy, státní správy a energetiky. Vystudoval obor Vědecký informatik, další profesní vzdělání získával v průběhu svých četných zahraničních působností. Kromě plynulé angličtiny ovládá základy němčiny a ruštiny.


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 4

Další články této rubriky

TSI jsou pro specialisty VUZ zákonemTSI jsou pro specialisty VUZ zákonem

25.8.2020 - Expert Kanceláře autorizované osoby (KAO) Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ) Jan Veselík je železničářské dítě. Jeho otec byl strojvedoucím, a pokud to bylo možné, podíval se malý Honzík i na stanoviště. Nyní je z Jana… »

Přepravy uhlí v kombinaci vlak – loďPřepravy uhlí v kombinaci vlak – loď

22.7.2020 - Bohatství a prosperita Čech a Moravy byly od 19. století založené na rozsáhlých ložiscích uhlí. K nejkvalitnějšímu hnědému uhlí patří to těžené v dole Bílina. Postupnou modernizací české ekonomiky a přechodem k… »

VUZ hraje prim v testování kompatibility ETCSVUZ hraje prim v testování kompatibility ETCS

21.7.2020 - Výzkumný Ústav Železniční (VUZ) jako první nabídl českým dopravcům testy kompatibility Evropského zabezpečovacího systému ETCS. Za úspěchem stojí kromě dalších specialistů VUZ i Karel Beneš a jeho kolegové Jan Vašků a Robert… »

 

Všechny články rubriky Skupina ČD

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika