Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Skupina ČD / Do ČD-T zamířil Jan Vobora

Do ČD-T zamířil Jan Vobora

14.5.2020 – autor: REDAKCE

ČD - Telematika má od března nového obchodního ředitele. Stal se jím Jan Vobora, který má více než 20 let zkušeností s přímým i nepřímým prodejem IT řešení a telekomunikačních služeb, řízením obchodních procesů i s tvorbou obchodních strategií a uváděním ICT produktů na české a zahraniční trhy.

Do ČD-T zamířil Jan Vobora

Jako ředitel úseku Obchod a marketing bude zodpovědný za veškeré obchodní aktivity ČD - Telematiky, zejména pak rozvoj na poli telematických řešení a dalších zakázek v segmentu silniční dopravy nebo telekomunikačních služeb a IoT. Jan Vobora přšel do ČD – Telematiky z postu obchodního ředitele telekomunikační společnosti NOKIA ČR nabízející síťová a telekomunikační řešení. Zde se věnoval převážně oblasti dopravy, státní správy a energetiky. Vystudoval obor Vědecký informatik, další profesní vzdělání získával v průběhu svých četných zahraničních působností. Kromě plynulé angličtiny ovládá základy němčiny a ruštiny.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Technické specifikace interoperability jsou základem specialistů VUZTechnické specifikace interoperability jsou základem specialistů VUZ

25.5.2020 - S železnicí se Václav Souček, vedoucí oddělení infrastruktury úseku technického ředitele Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ), seznámil už v útlém věku. Doba pokročila a dnes je zkušeným, klíčovým pracovníkem ústavu a… »

ČD Cargo zajišťuje přepravy lihu pro dezinfekciČD Cargo zajišťuje přepravy lihu pro dezinfekci

21.5.2020 - Lidská společnost prochází obdobím těžké zkoušky, která nemá přinejmenším v posledních desetiletích obdoby. Pandemie onemocnění COVID-19 zasáhla v podstatě celý svět a Evropa je jedním z jejích ohnisek. Většina opatření… »

VUZ: V obchodu sázíme na osobní přístupVUZ: V obchodu sázíme na osobní přístup

24.4.2020 - Kvalita odvedené práce, dlouholeté zkušenosti, rychlost a široké spektrum nabízených činností. To jsou základní argumenty obchodníků, kteří pro Výzkumný Ústav Železniční hledají obchodní příležitosti. A na nízkou poptávku… »

 

Všechny články rubriky Skupina ČD

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika