Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Certifikace železničních vozidel podle legislativy EU ve VUZ

16.11.2017 - Certifikace železničních vozidel jsou ve Výzkumném Ústavu Železničním (VUZ) prováděny útvarem Kancelář autorizované osoby (KAO). Podle druhu posuzování z hlediska předpisů funguje KAO jako oznámený subjekt (NoBo – posuzování dle EU legislativy), určený subjekt (DeBo - posuzování dle vnitrostátní legislativy) nebo subjekt pro posuzování bezpečnosti (AsBo – posuzování bezpečnosti dle nařízení komise 402/2013). Celý článek »

Certifikace železničních vozidel podle legislativy EU ve VUZ

Moderní a prostorné. DVI sídlí v novémModerní a prostorné. DVI sídlí v novém

14.11.2017 - Zákazníkům Dopravního vzdělávacího institutu slouží nové prostory v pražském Karlíně. Kromě moderního vybavení a většího počtu učeben nabízí i lepší dostupnost a také klid na výuku. DVI se ze Žižkova přesunulo do nového sídla na konci září. Měli jsme možnost si nové prostory důkladně prohlédnout.

Celý článek »

 

DPOV otevřelo halu pro opravy ŽralokůDPOV otevřelo halu pro opravy Žraloků

10.11.2017 - Provozní středisko oprav DPOV ve Veselí nad Moravou, dceřiné společnosti Českých drah, má k dispozici zbrusu novou část opravárenské haly. Postavena byla modulovým systémem a navazuje na stávající dvoukolejnou halu z roku 2012. Objekt o délce sto dvacet metrů lze využívat od 13. října a umožní vyvazovací opravy současně až dvou RegioSharků řady 844. Právě tuto řadu vozidel opravují pro mateřskou společnost České dráhy exkluzivně ve Veselí nad Moravou.

Celý článek »

 

Všechny zprávy v rubrice

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika