Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

DPOV montuje wi-fi do desítek vozidel ČD

7.11.2019 - Prakticky ve všech podnicích DPOV se v současnosti usilovně pracuje na instalaci technologie sloužící pro příjem bezdrátového internetu ve vlacích. Wi-fi je nyní umisťována do celé řady vozidel Českých drah. Jedná se jak o osobní vozy první nebo druhé třídy, tak i o lůžkové a lehátkové vagony. Stranou nezůstávají ani vybrané motorové či řídicí vozy. Veškerou činnost zabezpečuje dceřiná společnost Českých drah DPOV pod vedením manažera projektu Radomíra Hejzlara. Celý článek »

DPOV montuje wi-fi do desítek vozidel ČD

VUZ na Traku 2019: Poláci projevili zájem o testováníVUZ na Traku 2019: Poláci projevili zájem o testování

6.11.2019 - Polský Gdaňsk má za sebou největší veletrh železniční techniky v zemi – Trako 2019. Mezi vystavovateli nechyběl ani Výzkumný ústav železniční (VUZ), dceřiná společnost Českých drah. Na akci nepředstavil jen své široké portfolio služeb, zástupci společnosti využili čas i k jednání s obchodními partnery.

Celý článek »

 

Kvalita je největší konkurenční výhodou VUZKvalita je největší konkurenční výhodou VUZ

23.10.2019 - Na Železničním zkušebním okruhu Výzkumného ústavu železničního (VUZ) v Cerhenicích si výrobci kolejové techniky podávají dveře. Fixní rezervaci na testování může dceřiná společnost Českých drah nyní nabídnout nejdříve na začátku roku 2022. A to si ještě budou muset výrobci pospíšit. Stojí za tím unikátní komplexnost nabízených služeb VUZ, nesporná vysoká kvalita odvedených činností a do jisté míry i práce obchodního oddělení zkušebnictví, v jehož čele stojí Ondřej Machálek.

Celý článek »

 

Všechny zprávy v rubrice

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika