Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Přepravy hnědého uhlí letos výrazně rostou

29.11.2022 - Barevné listí na stromech nebo ranní mlhy jsou neklamnými signály, že je tu podzim. Kromě babího léta však podzim přináší i výrazný pokles teplot – začíná topná sezona. V loňském roce bychom se nad tím asi příliš nepozastavovali, otočili bychom kohoutky topení a o víc se nestarali. Dnes, v souvislosti s válečným konfliktem na Ukrajině, je situace úplně jiná. Ceny elektrické energie i zemního plynu výrazně vzrostly a ovlivňují jak chod a ekonomiku firem, tak životy každého z nás. Celý článek »

Přepravy hnědého uhlí letos výrazně rostou

Na Zkušebním okruhu teplo řídí MaRkaNa Zkušebním okruhu teplo řídí MaRka

30.10.2022 - Co je to MaRka a jak funguje? Jedná se o moderní způsob systému ovládání, řízení a regulace a měření v rámci vytápění jednotlivých objektů v areálu zkušebního centra, ale i konkrétních prostor z jednoho místa prostřednictvím PC anebo třeba jen mobilu. Nejprve si přibližme, jak tato myšlenka pořídit si měření a regulaci topného systému ve Zkušebním okruhu vznikla.

Celý článek »

 

VUZ akreditoval certifikační orgán pro systémy managementuVUZ akreditoval certifikační orgán pro systémy managementu

2.10.2022 - Výzkumný Ústav Železniční a jeho Certifikační orgán systémů jakosti (COSJ) si kladou za cíl rozšiřovat své služby a nabízet zákazníkovi komplexní nabídku služeb v oblasti posuzování. Nyní má COSJ na cestě do budoucnosti za sebou velmi významný krok: získal akreditaci svých služeb v oblasti systémů managementu a zákazníkům nově nabízí provedení certifikace dle ISO 9001.

Celý článek »

 

Všechny zprávy v rubrice

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika