Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

FOTOGALERIE: Děti vyjely na tábor. Díky DVI

11.9.2019 - Rekreační středisko v Prudké na Tišnovsku obsadila desítka dětí z dětského domova v Ledcích. Vypravit se na něj mohli díky finančnímu přispění Dopravního vzdělávacího institutu, dceřiné společnosti Českých drah. Ten, ve spolupráci s vedením domova, připravil pro malé táborníky týden plný her, výletů anebo koupání v bazénu. Táborových radovánek si užívaly děti ve věkovém rozmezí od čtyř do čtrnácti let. Celý článek »

Děti vyjely na tábor. Díky DVIOtevřít fotogalerii

Tváře VUZ: Naším hlavním mottem je nezávislostTváře VUZ: Naším hlavním mottem je nezávislost

12.8.2019 - Výzkumný ústav železniční a jeho Zkušební laboratoř pracují pro všechny evropské výrobce kolejových vozidel. Zároveň díky absolutní nestrannosti a kvalitě zkoušek se těší skvělému renomé. Laboratoř si však není třeba představovat jako místnost s bílými obkladačkami. Specialisté v čele s Petrem Chlumem tvrdí, že laboratoří je v podstatě každé stanoviště vozidel.

Celý článek »

 

Neexistuje negativní, ale ani pozitivní výsledekVUZ: Neexistuje negativní, ale ani pozitivní výsledek

10.7.2019 - Zkušební laboratoř Výzkumného Ústavu Železničního (ZL VUZ) patří mezi skupinu akreditovaných zkušebních laboratoří, tedy těch, na jejichž kvalitu a nestrannost pravidelně dohlíží Český institut pro akreditaci (ČIA). Tento statut laboratoř získala již v roce 1995 a nyní je vedena v seznamu akreditovaných laboratoří u ČIA pod číslem 1462. Loni laboratoř úspěšně prošla posouzením podle nejnovější edice normy ČSN EN ISO 17025:2018, a stala se tak jednou z prvních laboratoří v ČR.

Celý článek »

 

Všechny zprávy v rubrice

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika