Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Spot Punkva s Trojanem zabodoval

Spot Punkva s Trojanem zabodoval

19.2.2021 – autor: JOSEF HOLEK

České dráhy se umístily se svou televizní reklamou Vlakem na výlet s rodinou, pracovně označovanou také jako Punkva, na šestém místě žebříčku YouTube Ads Leaderboard. Přeskočily tak giganty v marketingu a reklamě, jako jsou společnosti Mc Donald‘s, Lidl nebo Vodafone. Nejpopulárnější světový videoweb YouTube amerického internetového gigantu Google v Česku už pošesté zveřejnil YouTube Ads Leaderboard.

Spot Punkva s Trojanem zabodoval
Jedná se o vlastní žebříček videowebu hodnotící úspěšnost reklam. Ten srovnává úspěch reklamních spotů nejen podle prostého počtu zhlédnutí, ale zaměřuje se i na další reakce diváků. V TOP žebříčku tak dominují reklamy, ke kterým se diváci rádi vracejí a pustí si je znovu, které komentují, sdílejí na sociálních sítích nebo je přepošlou dál. Letos inzerenti vsadili především na vtip, animaci, emoce, silný příběh a hudbu. Plných 95 % reklam na YouTube je totiž přehráno se zvukovým doprovodem, který dokáže diváka u reklamy udržet

Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5

Další články této rubriky

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika