Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Provoz / Palubní portál se zábavou i v railjetech

Palubní portál se zábavou i v railjetech

5.9.2016 – autor: PETR ŠŤÁHLAVSKÝ

České dráhy rozšířily palubní portál s informacemi a zábavou také do spojů railjet na lince Praha – Pardubice – Brno – Vídeň – Graz.

Palubní portál se zábavou i v railjetech

Cestující se mohou prostřednictvím palubní wi-fi připojit k internetu a přímo ve vlakovém palubním portálu najdou informace o jízdě vlaku, turistických zajímavostech a cílech v okolí trasy, cestu si mohou krátit poslechem hudby, četbou elektronických knih, nebo sledováním filmů. Palubní informační a zábavní portál nyní nabízejí spoje SuperCity Pendolino z Františkových Lázní a Chebu přes Plzeň a Prahu po Olomouc, Ostravu a Košice a vlaky railjet na lince Praha – Brno – Vídeň – Graz. Brzy se portál rozšíří i do vlaků provozovaných jednotkami InterPanter a do českých souprav EuroCity z Prahy do Děčína.


Průměrné hodnocení (5 hlasů): 2.8

Další články této rubriky

ČD plánují zkoušky RegioPanterů na Bechyňce a LipenceČD plánují zkoušky RegioPanterů na Bechyňce a Lipence

18.9.2020 - České dráhy po dohodě se Správou železnic připravují zkoušky jednotek RegioPanter řady 650 na jihu Čech. Netradiční je místo chystaných testů – odehrají se na Lipence a Bechyňce. Druhá jmenovaná má navíc v tuzemsku zcela… »

ČD představily RegioMouse pro Moravskoslezský krajČD představily RegioMouse pro Moravskoslezský kraj

20.8.2020 - Vybrané motorové a přívěsné vozy řad 810 a 012 (BDtax 782) se v současnosti přestavují podle zadání Moravskoslezského kraje ve veselském závodě dceřiné společnosti Českých drah DPOV Přerov. První prototypovou soupravu zástupci… »

ČD pořídí až 90 elektrických lokomotivČD pořídí až 90 elektrických lokomotiv

19.8.2020 - České dráhy vyhlásily soutěž na dodávku až 90 moderních elektrických lokomotiv pro rychlost 200 km/h a provoz v Česku a ve střední Evropě. Národní dopravce uzavře s vítězem výběrového řízení rámcový kontrakt, z něhož hned… »

 

Všechny články rubriky Provoz

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika