Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Provoz / Zástupci dopravce si prohlédli vyráběnou techniku

Zástupci dopravce si prohlédli vyráběnou techniku

14.10.2021 – autor: JOSEF HOLEK

Management Českých drah si byl v plzeňské Škodě Transportation prohlédnout výrobu nové techniky. Během kontrolního dne, konaného na konci září, zástupci obou subjektů řešili produkci nových elektrických jednotek RegioPanter pro regionální dopravu, push-pullů pro Moravskoslezský kraj a nové osobní vozy, jež Škoda Transportation vyrobila v konsorciu se společností Siemens Mobility a které ČD v prosinci nasadí na rychlíky Krušnohor a Západní expresy (Praha – Cheb přes Plzeň i Ústí nad Labem).

 Zástupci dopravce si prohlédli vyráběnou techniku

Dále v Plzni řešili výrobu elektrických jednotek pro Olomoucký kraj. ČD na kontrolním dnu zastupovali místopředseda představenstva Václav Nebeský, náměstek generálního ředitele pro servis Michal Kraus a další ředitelé dotčených odborů. Výrobce pak viceprezident pro strategický rozvoj a místopředseda představenstva Tomáš Ignačák a další. 


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

CPD získalo osvědčení o akreditaci na dalších pět letCPD získalo osvědčení o akreditaci na dalších pět let

25.11.2022 - Certifikační středisko personálu defektoskopie (CPD) Českých drah získalo akreditaci na dalších pět let. V rámci železniční dopravy se jedná o jediné certifikační pracoviště v České republice. Defektoskopie je přitom velmi… »

V laboratoři bedlivě střeží kvalitu provozních kapalinV laboratoři bedlivě střeží kvalitu provozních kapalin

28.10.2022 - V nenápadném domě v centru Mostu sídlí mezi rozličnými přístroji a zkumavkami Alena Zajícová. S celou Oblastní chemickou laboratoří Českých drah, která je součástí OCÚ Západ, bdí nad kvalitou provozních kapalin. Práce je to… »

V pražské aglomeraci přibývají moderní nádražíV pražské aglomeraci přibývají moderní nádraží

3.10.2022 - Železniční doprava v hlavním městě zažívá v poslední dekádě významný růst. Zatímco na přelomu tisíciletí počet přepravených osob stagnoval, v deseti předcovidových letech se prakticky zdvojnásobil. Za trend může… »

 

Všechny články rubriky Provoz

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika