Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Novinky / Čtyřkolák je opět v plné síle

Čtyřkolák je opět v plné síle

20.10.2020

Parní Čtyřkolák 434.2186 se může po opravě opět vypravit na koleje. Letos na jaře už se sice objevil v čele výletních vlaků okolo Prahy, zastavila jej však závada, která se objevila při červnovém natáčení dokumentu o Legiovlaku na železnici mezi Berounem a Rakovníkem.

Už před časem lokomotiva dostala rekonstruovaný kotel, který byl svázán s opraveným rámem. Následně byly nápravy vyvázány, odeslány do dílen Deutsche Bahn v Meiningenu k nalisování nových obručí. Naše Centrum historických vozidel předpokládá, že původně vršovický Čtyřkolák se bude objevovat při nostalgických akcích zejména v okolí hlavního města.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 4.25

Další články této rubriky

Pozor na podvodné maily. Nezaměňte například písmena g a qPozor na podvodné maily. Nezaměňte například písmena g a q, pozor dejte i na zprávu od pošty

27.10.2020 - Bezpečnostní odbor Českých drah upozorňuje na zvýšený počet kybernetických útoků. V poslední době se šíří především mailem, přičemž útočníci se snaží například prostřednictvím adres s doménou příjmeni@qr.cd.cz… »

Fotogalerie: Rekonstrukci okruhu urychlil speciální stroj

26.10.2020 - Zákazníkům Výzkumného Ústavu Železničního, naší dceřiné společnosti, bude od poloviny listopadu opět sloužit malý okruh Zkušebního centra v Cerhenicích u Velimi. Zavřený byl kvůli generální rekonstrukci. Na zakázce se… »

O víkendu nezapomeňte na změnu časuO víkendu nezapomeňte na změnu času

23.10.2020 - V noci ze soboty 24. na neděli 25. října končí letní čas a hodinové ručičky se ve 3:00 hod. posunou o hodinu zpět. »

 

Všechny články rubriky Novinky

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika