Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Skupina ČD / DVI již působí v nových prostorech v pražském Karlíně

DVI již působí v nových prostorech v pražském Karlíně

11.10.2017 – autor: JOSEF HOLEK

Dopravní vzdělávací institut (DVI) se přestěhoval do nových prostor z pražské Husitské ulice na Žižkově do budovy na adrese Prvního pluku 621 v Karlíně.

DVI již působí v nových prostorech v pražském Karlíně

Bývalé prostory, učebny a zázemí již nevyhovovalo potřebám společnosti, výuka manažerských dovedností nebo školení větší skupiny studujících musely probíhat v zapůjčených místnostech. Nyní se tedy bude například manažerské vzdělávání pro společnost CzechInvest odehrávat v pohodlnějších místnostech. Podle Blanky Havelkové, předsedkyně představenstva DVI, je nová adresa dostupnější a příjemnější pro příchozí účastníky výuky a návštěvy. Kromě toho také různá psychologická vyšetření budou probíhat v mnohem klidnějším prostředí. Stěhování se uskutečnilo ve druhé polovině září.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 4

Další články této rubriky

Zkušební laboratoř ve znamení brzdových zkoušekZkušební laboratoř ve znamení brzdových zkoušek

2.1.2018 - Akreditovaná Zkušební laboratoř VUZ, která je vedena v seznamu akreditovaných laboratoří dle normy ČSN EN ISO 17025 pod číslem 1462, letos rozhodně nezahálela. Hned z počátku roku uskutečnila dva projekty prakticky kompletních… »

ŽZO Cerhenice: první zkušební dráha v ČeskuŽZO Cerhenice: první zkušební dráha v Česku

7.12.2017 - Letošní rok byl pro společnost Výzkumný Ústav Železniční (VUZ) v oblasti její hlavní činnosti — zkušebnictví — zlomový. Dne 1. dubna 2017 totiž vstoupila v platnost tolik očekávaná novela zákona o dráhách, která definovala… »

Terminál Brno: křižovatka pro silniční návěsyTerminál Brno: křižovatka pro silniční návěsy

6.12.2017 - Brno bylo počátkem sedmdesátých let 20. století zařazeno jako jedna z lokalit do plánu nově budované sítě kontejnerových překladišť. První provizorní překladiště zde bylo otevřeno společností ČSKD-Intrans v roce 1973. V… »

 

Všechny články rubriky Skupina ČD

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika