Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Skupina ČD / DVI již působí v nových prostorech v pražském Karlíně

DVI již působí v nových prostorech v pražském Karlíně

11.10.2017 – autor: JOSEF HOLEK

Dopravní vzdělávací institut (DVI) se přestěhoval do nových prostor z pražské Husitské ulice na Žižkově do budovy na adrese Prvního pluku 621 v Karlíně.

DVI již působí v nových prostorech v pražském Karlíně

Bývalé prostory, učebny a zázemí již nevyhovovalo potřebám společnosti, výuka manažerských dovedností nebo školení větší skupiny studujících musely probíhat v zapůjčených místnostech. Nyní se tedy bude například manažerské vzdělávání pro společnost CzechInvest odehrávat v pohodlnějších místnostech. Podle Blanky Havelkové, předsedkyně představenstva DVI, je nová adresa dostupnější a příjemnější pro příchozí účastníky výuky a návštěvy. Kromě toho také různá psychologická vyšetření budou probíhat v mnohem klidnějším prostředí. Stěhování se uskutečnilo ve druhé polovině září.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 4

Další články této rubriky

ČD Cargo rozšiřuje park interoperabilních lokomotiv ČD Cargo rozšiřuje park interoperabilních lokomotiv

10.9.2018 - Další čtyři interoperabilní lokomotivy Vectron, které doplní osmičku již dříve pořízených strojů stejné řady, nakoupí na přelomu roku 2018/2019 dceřiná společnost Českých drah ČD Cargo. To například umožní expanzi firmy… »

ČD Cargo na Nové hedvábné stezceČD Cargo na Nové hedvábné stezce

26.7.2018 - Nová hedvábná stezka je v poslední době často skloňovaným tématem v obchodní sféře i v médiích. Jisté je, že přepravy z/na východ, ať už z/do Číny, Ruska nebo jiných zemí představují významný potenciál a obchodní… »

Od traťového vozíku po vysokorychlostní vozidlaOd traťového vozíku po vysokorychlostní vozidla

11.5.2018 - Akreditovaná zkušební laboratoř VUZ dokáže zákazníkům nabídnout různorodé spektrum služeb zejména v oblasti zkoušek drážních vozidel. Díky statutu pověřené právnické osoby také nabízí poradenský servis a podporu při… »

 

Všechny články rubriky Skupina ČD

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika