Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Skupina ČD / DVI již působí v nových prostorech v pražském Karlíně

DVI již působí v nových prostorech v pražském Karlíně

11.10.2017 – autor: JOSEF HOLEK

Dopravní vzdělávací institut (DVI) se přestěhoval do nových prostor z pražské Husitské ulice na Žižkově do budovy na adrese Prvního pluku 621 v Karlíně.

DVI již působí v nových prostorech v pražském Karlíně

Bývalé prostory, učebny a zázemí již nevyhovovalo potřebám společnosti, výuka manažerských dovedností nebo školení větší skupiny studujících musely probíhat v zapůjčených místnostech. Nyní se tedy bude například manažerské vzdělávání pro společnost CzechInvest odehrávat v pohodlnějších místnostech. Podle Blanky Havelkové, předsedkyně představenstva DVI, je nová adresa dostupnější a příjemnější pro příchozí účastníky výuky a návštěvy. Kromě toho také různá psychologická vyšetření budou probíhat v mnohem klidnějším prostředí. Stěhování se uskutečnilo ve druhé polovině září.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 4

Další články této rubriky

Certifikace železničních vozidel podle legislativy EU ve VUZCertifikace železničních vozidel podle legislativy EU ve VUZ

16.11.2017 - Certifikace železničních vozidel jsou ve Výzkumném Ústavu Železničním (VUZ) prováděny útvarem Kancelář autorizované osoby (KAO). Podle druhu posuzování z hlediska předpisů funguje KAO jako oznámený subjekt (NoBo – posuzování… »

Moderní a prostorné. DVI sídlí v novémModerní a prostorné. DVI sídlí v novém

14.11.2017 - Zákazníkům Dopravního vzdělávacího institutu slouží nové prostory v pražském Karlíně. Kromě moderního vybavení a většího počtu učeben nabízí i lepší dostupnost a také klid na výuku. DVI se ze Žižkova přesunulo do… »

DPOV otevřelo halu pro opravy ŽralokůDPOV otevřelo halu pro opravy Žraloků

10.11.2017 - Provozní středisko oprav DPOV ve Veselí nad Moravou, dceřiné společnosti Českých drah, má k dispozici zbrusu novou část opravárenské haly. Postavena byla modulovým systémem a navazuje na stávající dvoukolejnou halu z roku 2012.… »

 

Všechny články rubriky Skupina ČD

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika