Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Skupina ČD / DVI již působí v nových prostorech v pražském Karlíně

DVI již působí v nových prostorech v pražském Karlíně

11.10.2017 – autor: JOSEF HOLEK

Dopravní vzdělávací institut (DVI) se přestěhoval do nových prostor z pražské Husitské ulice na Žižkově do budovy na adrese Prvního pluku 621 v Karlíně.

DVI již působí v nových prostorech v pražském Karlíně

Bývalé prostory, učebny a zázemí již nevyhovovalo potřebám společnosti, výuka manažerských dovedností nebo školení větší skupiny studujících musely probíhat v zapůjčených místnostech. Nyní se tedy bude například manažerské vzdělávání pro společnost CzechInvest odehrávat v pohodlnějších místnostech. Podle Blanky Havelkové, předsedkyně představenstva DVI, je nová adresa dostupnější a příjemnější pro příchozí účastníky výuky a návštěvy. Kromě toho také různá psychologická vyšetření budou probíhat v mnohem klidnějším prostředí. Stěhování se uskutečnilo ve druhé polovině září.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 4

Další články této rubriky

Od traťového vozíku po vysokorychlostní vozidlaOd traťového vozíku po vysokorychlostní vozidla

11.5.2018 - Akreditovaná zkušební laboratoř VUZ dokáže zákazníkům nabídnout různorodé spektrum služeb zejména v oblasti zkoušek drážních vozidel. Díky statutu pověřené právnické osoby také nabízí poradenský servis a podporu při… »

Bezpečnější posunování v ZC VelimBezpečnější posunování v ZC Velim

18.4.2018 - Každý, kdo v ČR provozuje dráhu, je povinen ji provozovat pro potřeby plynulé a bezpečné drážní dopravy, a to podle pravidel pro provozování dráhy a úředního povolení. Tak alespoň hovoří litera zákona č. 266/1994 Sb. o… »

Inovativní projekty na Dynamickém zkušebním stavuInovativní projekty na Dynamickém zkušebním stavu

30.3.2018 - S ohledem na rostoucí nároky zákazníků co se týče provedení a realizace zkoušek byly na Dynamickém zkušebním stavu (DZS) „aktivovány“ systémy, které umožňují napodobovat, či dokonce kopírovat reálné zatížení součástí… »

 

Všechny články rubriky Skupina ČD

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika